7 Березня 2018

Ожиріння або надлишкова вага протягом кількох років збільшують ризик виникнення серцевих захворювань.

 

Ожиріння або надмірна вага, які спостерігаються протягом кількох років підвищують ризик розвитку серцевих захворювань, навіть за відсутності артеріальної гіпертензії, діабету або захворювання нирок, – доводить дослідження, опубліковане вченими університету Джона Хопкінса, які рекомендують впродовж усього життя підтримувати нормальну вагу.


Надмірна вага протягом тривалого часу може становити ризик, і з віком у людей можуть виникати «мовчазні» порушення серцевої діяльності. Про це свідчать результати досліджень вчених університету Джона Хопкінса з Балтімора (Сполучені Штати Америки), опубліковані у журналі Clinical Chemistry.


Незважаючи на те, що під час дослідження не стояла мета виявлення причинно-наслідкового зв'язку між ожирінням і серцево-судинними захворюваннями, спостереження за 9000 людьми, яке велося впродовж 1987–1999 рр., доводить, що взаємозв’язок між цими обома явищами можливий.


Під час чотирьох послідовних візитів починаючи з віку 25 років, у учасників дослідження визначалися індекс маси тіла (ІМТ), наявність серцевого захворювання, рівень тропоніну у крові (маркер пошкоджень серцевого м’язу міокарду) і вага. Середній вік учасника дослідження під час четвертого візиту становив 63 роки.


Під час 4-го візиту, 3.748 учасників мали зайву вагу, а 3.184 мали ожиріння. Приблизно у 5% учасників відмітили зниження ІМТ, в той час як у 72% цей показник залишився без зміни.

У дослідженні показано, що у тих учасників дослідження, які були огрядними з першого до останнього візиту, тобто протягом 7-12 років, у 2 рази частіше мали підвищений рівень тропоніну (понад 14 нг/л), ніж ті, які слідкували за своєю вагою.

А ті які мали ожиріння, як під час у віці 25 років, так і під час четвертого візиту у 4 рази частіше мали підвищений рівень тропоніну!


Вчені обчислили загальну суму років, протягом яких кожна окрема особа була огрядна, тобто її ІМТ перевищував 30 кг/м2, з розрахунку від 0 до 50 років.


Вони дійшли висновку, що кожні 10 років ожиріння збільшують ризик підвищення рівня тропоніну в крові у 1,25 рази, навіть з урахуванням таких чинників ризику серцево-судинних захворювань, як підвищений артеріальний тиск, діабет і захворювання нирок.

В той же час по шкалі 100 років, показник індексу маси тіла (ІМТ), що перевищує 25 кг/м2 на 21 % збільшує імовірність підвищення рівня тропоніну в крові, – зазначають автори дослідження.


Зниження ваги навіть після десятирічь ожиріння або зайвої ваги може знизити ризик серцево-судинних захворювань, втім, учені не уточнюють наскільки.

Вчені зазначають, щоб дізнатися, впродовж скількох років наявне ожиріння може спричинити серйозні непоправні захворювання, необхідно провести ще ширші дослідження.


За матеріалами статті з Relaxnews (Агентство Франс Прес)

 

UKR.DIA.26.02.2018