23 Серпня 2017

Фотозвіт з семінару «Діабет –Час діяти разом» та нагородження переможців конкурсу в м.Одеса 14 липня 2017 року.


Компанія Ново Нордіск висловлює вдячність всім спікерам та учасникам цього заходу.


Цукровий діабет – серйозна медико-соціальна проблема 21 сторіччя. Тому, дуже важливо залучати до висвітлення цієї теми громадськість та журналістів, які можуть актуалізувати тему діабету у суспільстві. Діабет достатньо підступний, оскільки більшість людей з цукровим діабетом 2-го типу доволі часто навіть не підозрюють про те що в них діабет. А все тому, що діабет 2-го типу повільно розвивається і його симптоми залишаються довгий час непомітними. Недіагностований  або ж неконтрольований діабет може призвести до таких незворотніх наслідків, як інфаркт, інсульт, ниркова недостатність, втрата зору та ампутація нижніх кінцівок. Тому надважливо вчасно виявляти та правильно лікувати діабет 2-го типу.


Доброю новиною є те, що 70% випадків діабету 2-го типу можна попередити. Для цього потрібно знати фактори ризику діабету 2-го типу, регулярно проходити медичні огляди, у тому числі і перевіряти рівень цукру у крові. Важливий спосіб профілактики цукрового діабету 2-го типу – здоровий спосіб життя, а саме правильне харчування і регулярна фізична активність.

Дмитро Бондарев (Керівник відділу маркетингу, пошуку нових ринків збуту та зв’язків з громадськістю Представництва Novo Nordisk (Данія) в Україні та Молдові) привітав учасників семінару та розповів про потрійну лінію відповідальності компанії Ново Нордіск у вирішенні проблем цукрового діабету. Згідно статистичних данних в Україні нараховується 1,3 млн., людей з цукровим діабетом (Довідник основних показників діяльності ендокринологічної служби України за 2016 рік. Додаток 1 №1 2017, том 22), але насправді їх в половину більше, а саме 2,6 млн., людей. Тільки уявіть, що близько мільйона людей в нашій країні навіть не підозрюють, що в них цукровий діабет. Тому ми й проводимо такі соціальні ініціативи, оскільки інформування та формування власної відповідальності за своє здоров`я є надзвичайно важливим аспектом у вирішенні проблем цукрового діабету 2-го типу.