RSS

11 Травня 2016 / Комментариев:  1
В попередній статті  ми обговорювали важливість фізичних вправ для людей з цукровим діабетом та розібрали, як починати будь-яке тренування  з базових вправ на розтягнення м'язів.
25 Квітня 2016
Факт незаперечний, життя - це рух . Весна – пора оновлення, природа просинається після зимового сну і надихає нас на зміни на краще. У багатьох, звісно, виникають ідеї поліпшення свого фізичного стану та зовнішнього вигляду. Фізична активність не тільки корисна для здорових людей, але й життєво необхідна для людей з хронічними захворюваннями. Додатково, фізична активність сприяє зниженню ваги, що дуже актуально для людей з цукровим діабетом 2-го типу. Зміни в денному розпорядку людей з діабетом , а саме поєднання регулярних фізичних навантажень, раціонального харчування та правильно підібраної терапії позитивно впливають на загальний стан здоров’я.
20 Квітня 2016
Продолжаем наш разговор о психологических барьерах к достижению целей лечения людей с диабетом с использованием инструментов коучинга здоровья в русле позитивной психотерапии. Основой успеха, а именно улучшением объективного (показателей) и субъективного (самочувствия) здоровья пациента, является ДИАЛОГ и ВЫБОР.
20 Квітня 2016
Итак, используя анкету, напечатанную в предыдущей статье, можно выявить проблемные зоны, на которые доктору необходимо обратить внимание при разговоре с пациентом. Дальше отвечаем на вопрос, КАК это сделать? К сожалению, чаще всего используется общение одностороннее – доктор информирует пациента. Это объясняется, прежде всего, тем, что у доктора просто физически нет достаточно времени «разговоры разговаривать»…
3 Березня 2016
Який же вихід? Тримати баланс між гіпоглікемією та гіперглікемією. І саме це є компенсацією діабету. Якщо діабет компенсований, людина може прожити довгі роки щасливо і без ускладнень.
Ви вважаєте це складним ? І так, і ні. Все залежить не лише від лікаря, а й від Вас самих, а саме Вашої зацікавленості та уваги до свого організму.

26 Листопада 2015
З нагоди Всесвітнього Дня Діабету, був знятий цикл телепередач присвячений проблематиці цукрового діабету.
Перша телепередача присвячена загальним питанням діабету, таким як: правильне харчування, спосіб життя та профілактика ускладнень цукрового діабету.
Друга телепередача циклу присвячена проблематиці інсулінотерапії.

11 Листопада 2015
Каждый человек испытывает шок, когда впервые сталкивается с информацией о том, что у него сахарный диабет - хроническое, а значит, длительное заболевание. И еще больший шок испытывает человек, если ему доктор сообщает о том, что ему необходимо ежедневно или даже несколько раз в день, делать себе уколы, вводить лекарство – гормон инсулин.
11 Листопада 2015
У 1921 році вчений-фізіолог Фредерік Бантінг і його асистент Чарльз Бест з Університету Торонто вперше в світі отримали інсулін і ввели його собаці з видаленою підшлунковою залозою. А вже в 1922 році Ф. Бантінг вперше в історії зробив ін'єкцію інсуліну 14-річному хлопчику, який помирав від цукрового діабету. Це був Леонард Томпсон - перша людина в світі, яку врятував інсулін.
5 Листопада 2015
Діабет і керуванням автомобілем.
Перші симптоми гіпоглікемії виникають при рівні цукру в крові нижче 3,5 ммоль/л.

5 Листопада 2015
Шановні друзі, повідомляємо вам, що 14 листопада 2015 року, в Україні відбудуться заходи присвячені Всесвітньому Дню Діабету.
В рамках цих заходів відбудеться осінній пробіг «Кілометри здоров'я».

3 Листопада 2015
Мабуть багатьом з вас відомо, що ожиріння і надлишкова можуть бути причиною різних захворювань.
Але цікавим є той факт, що людина, яку ми вважаємо огрядною, може бути здоровою, а у людини з нормальною вагою можуть бути проблеми з метаболізмом, притаманні для людей з надлишковою вагою.

20 Жовтня 2015
Цукровий діабет ІІ типу – це ендокринне захворювання, при якому або в організмі людини виробляється недостатня кількість інсуліну, або організм стає не чутливим до власного гормону підшлункової залози.
12 Жовтня 2015
При діабеті може порушуватись циркуляція крові в ногах. Причиною цього є зміни в судинах внаслідок захворювання. Проявляється це у вигляді зміни кольору шкіри та болем при ходьбі.
7 Жовтня 2015
Дослідження вказують на те, що зміна стилю життя, яка включає в себе принаймні 30 хвилин щоденної помірної фізичної активності та дієту з обмеженою калорійністю (25-30 ккал/день), в 1,5 рази зменшує прогресування предіабету та ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.
24 Вересня 2015
Інсулін дуже важливий гормон, що контролює безліч процесів в організмі людини. Порушення пов’язані з цим гормоном, є основною причиною розвитку цукрового діабету та предіабету.
31 Серпня 2015
Нещодавно були опубліковані цікаві результати одного з досліджень, в якому з’ясовано, що кава може знизити ризик розвитку діабету.

7 Серпня 2015
Вживання свіжої лохини зменшує ризик серцево-судинних захворювань та, завдяки великому вмісту клітковини, забезпечує швидке насичення.3 Червня 2015
Вже кілька років поспіль в місті Києві триває процес створення мережі шкіл медико–соціальної адаптації хворих на цукровий діабет, або, як їх ще називають, шкіл самоконтролю діабету.