Медіа семінар для журналістів та підведення підсумків конкурсу
10 Серпня 2017

Медіа семінар для журналістів та підведення підсумків конкурсу


14 липня 2017 року в м. Одеса відбувся медіа семінар для журналістів, та поєднав не тільки переможців конкурсу, а й всіх бажаючих дізнатись про цукровий діабет. Журналістам, які приймали участь в конкурсі, вдалось професійно та цікаво актуалізувати та висвітлити питання цукрового діабету.

 

Дякуємо переможцям: Олександр Галяс, Анатолій Венгрук, Ангеліна Кріхелі, Віктор Дяченко та Тетяна Мілякіна.

 

Наша ініціатива була започаткована в 2013 році з метою поширення обізнаності про цукровий діабет серед журналістської спільноти, оскільки саме журналісти на телебаченні, в друкованих та інтернет виданнях висвітлюючи тематику цукрового діабету, мають розуміти та володіти достовірною інформацією.

 

Дякуємо за гостинність Одеському регіональному відділенню Національної спілки журналістів України, зокрема медіа-тренеру Інні Іщук за організацію та запрошення.


Панове журналісти запрошуємо брати участь у таких навчальних медіа-семінарах  та цікаво й правдиво висвітлювати тему цукрового діабету.


А ось за цими посиланнями Ви зможете дізнатись більше про медіа семінар, що відбувся, і навіть переглянути відео доповідей:


http://v-m-b.blogspot.com/2017/07/blog-post_14.html

http://porto-fr.odessa.ua/index.php?art_num=art007&year=2017&nnumb=27

http://otdyhaem.in.ua/?p=5553


Ще раз вітання переможцям та побажання натхнення!UKR.NN.10.08.2017