22 Листопада 2017

Медіа-семінар «Діабет – час діяти разом» 08.12.2017 м.Київ


                                                                                                                                                                                               Logo_400%_RGB.jpg


Шановні пані та панове!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Медіа-Семінарі «Діабет – час діяти разом», який відбудеться 8-го грудня 2017 року в м. Києві. Семінар організовується та проводиться спільно із Представництвом данської фармацевтичної компанії Ново Нордіск в Україні та Молдові, Модерним діабетичним центром та за особистої участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні пана Рубена Медсена.


Цукровий діабет – серйозна медико-соціальна проблема XXI  сторіччя. Згідно з даними Міжнародної Діабетичної Федерації, у світі більш ніж 415 мільйони людей  мають діабет, а до 2040-го року кількість людей з діабетом зросте до майже 642 мільйонів.


Діабет надзвичайно підступний. Багато людей з діабетом 2-го типу, дуже часто навіть не підозрюють, що вони хворі. Це виникає тому, що діабет 2-го типу повільно розвивається, та його симптоми часто залишаються непоміченими. Діабет, що своєчасно не діагностовано, чи який не контролюється, може призвести до тяжких наслідків, таких як інфаркт, інсульт, ниркова недостатність, втрата зору, ампутація нижніх кінцівок.

 

Однак розвиток діабету 2-го типу в багатьох випадках можна попередити, і починати займатися цим необхідно вже саме зараз. Найкраща профілактика цукрового діабету – здоровий спосіб життя.

 

Ситуація, що склалася, потребує проведення комплексу дій, які забезпечать своєчасну профілактику та діагностику, а також якісне лікування та посилять профілактику ускладнень цієї хвороби. Однією з важливих складових вирішення цієї проблеми є активізація профілактики діабету 2-го типу серед міського населення, оскільки ризик захворіти на діабет 2-го типу серед мешканців великих міст більше у 2-5 разів, ніж у сільського населення.

 

Найпростішими методами профілактики розвитку діабету другого типу є правильне харчування та регулярна фізична активність.

 

Ми закликаємо всіх зацікавлених журналістів, які займаються висвітленням теми здоров’я, приєднатися до медіа-семінару та дізнатись більше про цукровий діабет 2-го типу. Дуже важливо правильно висвітлювати та розповсюджувати інформацію серед населення. Оскільки правильна інформація надає можливість вчасно приймати правильні рішення та попереджувати негативні наслідки.


Крім того, після закінчення медіа - семінару планується екскурсія до Модерного Медичного Центру, в якому можна буде дізнатися про сучасні підходи до лікування цукрового діабету, перевірити свій рівень цукру в крові та оцінити свої ризики. Запрошуємо всіх бажаючих!Довідки за телефоном +38 050 338 95 85, Трофименко Олена, менеджер з питань цукрового діабету, Представництво данської фармацевтичної компанії Ново Нордіск в Україні або написати на електрону адресу otr@novonordisk.comСподіваємось, що тема висвітлення проблематики цукрового діабету зацікавить вас та висловлюємо готовність відповісти на ваші подальші питання!                                                                                               NN.png