RSS

9 Червня 2017
Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та
Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України
оголошують про завершення конкурсу для журналістів
«ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ !»31 Травня 2017
«Не забувай про те, що від хвороби кращий захист –
це лікувати хворобу поки вона прихована.»
Ібн Сіна (Авіцена), Канон лікарської науки

28 Квітня 2017
  
  І чим більше харчова промисловість пропонує їжі багатої на вуглеводи, тим більше з’являється низьковуглеводних дієт.

17 Квітня 2017


Харчування для людини з діабетом - це не тільки необхідність, але й лікування. 

Будь-які ліки можуть нашкодити при неправильному застосуванні. 

З їжею така сама проблема.


13 Березня 2017

Цукровий діабет – не є перешкодою для цікавих та інтенсивних подорожей. Похід, круїз, альпінізм, велотур, відпочинок на пляжі - все це можливо, але необхідно приділити час, щоб докладно все спланувати.


26 Грудня 2016

На обмін речовин впливає велика кількість факторів, зокрема: гормони, особливості конституції, сон, дієта і, саме головне - це спадковість, тобто наші гени. Але скидати всі наші негаразди виключно на вплив генів, не варто. Оскільки інколи ми в змозі послабити чи подолати їх негативний вплив.

16 Грудня 2016

 При цукровому діабеті 1-го типу пошкоджуються всі бета-клітини підшлункової залози, які виробляють інсулін. Виникає абсолютний дефіцит інсуліну в організмі хворої людини. Тобто необхідна 100% замісна інсулінотерапія.

13 Грудня 2016

      Дотримуватися низькокалорійної дієти досить складно, але є маленькі хитрощі, за допомогою яких можна зробити це менш обтяжливим.

8 Грудня 2016

Нещодавно я натрапила на статтю «A bovine albumin peptide as a possible trigger of insulin-dependent diabetes mellitus», яку опубліковано у 1992 року у «The New England of Journal». В цій статті описується дослідження можливого впливу вживання коров’ячого молока на ризик захворювання на цукровий діабет 1-го типу.

7 Грудня 2016

За останні декілька років вчені, лікарі, дієтологи, алергологи, терапевти і неврологи почали все більше привертати увагу до впливу глютену на організм людини.

10 Листопада 2016

  Цікаві факти і дослідження бурої жирової тканини. В організмі людини існує два види жирової тканини: біла, яка накопичує жир і викликає резистентність до інсуліну та бура, яка «спалює» жир.

1 Листопада 2016

Цукровий діабет, як захворювання, не так небезпечне, як небезпечні його ускладнення. І на превеликий жаль, люди страждають і помирають від ускладнень цукрового діабету, якщо його не контролювати та не тримати рівень цукру в межах встановленої норми.

31 Жовтня 2016

   Що відбувається в організмі, при цукровому діабеті

Як попередити розвиток діабету 2-го типу 

Як тримати діабет під контролем

13 Вересня 2016
Більшість людей не уявляють свого життя без цукру - солодощів, тістечок, цукерок,тортів та солодких напоїв. Всі ці продукти з’їдаються з задоволенням, піднімають настрій і на певний час відбивають потяг до їжі. Цукор  містить легко засвоюванні вуглеводи.  1 чайна ложка цукру це - 5 грамів вуглеводів або 20 кілокалорій. На перший погляд, здається небагато .  
15 Серпня 2016


Дуже часто люди з високим рівнем цукру в крові кажуть, що не відчувають ніяких ознак при підвищенні рівня цукру в крові. Але організм відчуває, і обов’язково реагує на такі зміни. Зокрема, дуже чутливо на відсутність контролю рівня цукру в крові реагують очі. 

10 Серпня 2016


Здоров’я набагато більше залежить від наших звичок та харчування, а ніж від лікарського мистецтва.

Д. Лебок


За останні роки при розробленні та складанні дієтичних раціонів для людей з цукровим діабетом 2-го типу дуже важливим аспектом став вибір продуктів за рівнем глікемічного індексу (ГІ) . ГІ це те, як той чи інший продукт, після його вживання, впливає на рівень цукру в крові.  

9 Серпня 2016

Мабуть Ви чули або читали про шкідливість вуглеводів та необхідність зменшення їх кількості в своєму раціоні. Але потрібно розуміти, що вуглеводи є необхідною складовою нашого харчування, вони можуть не тільки шкодити, але й збалансовувати наш щоденний раціон. Потрібно лише зрозуміти, які вуглеводи є необхідними та споживати їх правильну кількість. 

8 Серпня 2016
Споживання солодких газований напоїв – кока-кола, пепсі-кола, спрайт, ситро та інші, до яких так всі звикли, може стати загрозою для здоров’я !
27 Травня 2016
В попередніх статтях ми з Вами вже розібрали з чого необхідно розпочинати свої тренування -  розминка, розтягнення м’язів, силові вправи. А сьогодні хочемо приділити увагу іншому вельми популярному виду фізичної активності, який є невід’ємною частиною кожного тренування, а саме аеробним вправам.