RSS

18 Травня 2015
Харчова піраміда – це рекомендації по харчуванню, розроблені дієтологами щодо потреб людини в харчових речовинах. Піраміда містить основні рекомендації з харчування, як для здорових людей, так і для тих, хто має певні проблеми зі здоров’ям.
26 Березня 2015
28 лютого, в останній день зими, у конференц-клубі «Наш Формат» відбулось урочисте відкриття Молодіжного Клубу «DiaClub Ua», створеного при Київському благодійному фонді «Діабетик».
2 Березня 2015
Щиро вітаємо з Днем Народження молодіжний клуб DiaClub.UA, мета діяльності якого - зміна суспільної думки про цукровий діабет!
27 Лютого 2015
Добре відомо, що фактори навколишнього середовища можуть впливати на підвищення маси тіла.
27 Лютого 2015
Ожиріння - це відносний або абсолютний надлишок жиру в організмі. За останні десятиріччя розповсюдження ожиріння стрімко зростає
6 Січня 2015
Підсумки скринінгової програми 2013-2014 роки. Резолюція ООН звертає увагу на важливість підвищення інформування людей про діабет та його ускладнення. Оскільки більшість людей нажаль не знає, що цукровий діабет 2-го типу можна попередити або виявити захворювання на ранніх етапах. Унікальна особливість діабету полягає в тому, що його можна попередити змінивши стиль життя на здоровий.
19 Листопада 2014
14 листопада в Івано-Франківську відзначили Міжнародний День Діабету. У заході взяли участь люди з діабетом, ендокринологи, професори кафедри ендокринології Медичного  Університету та представники Управління Охорони Здоров'я. Люди з діабетом мали можливість виміряти рівень глюкози у крові, глікозильований гемоглобін, артеріальний тиск, а також...
14 Листопада 2014

Історія блакитного кола: символу Всесвітньої Федерації ДіабетуЦей символ було розроблено з метою просування резолюції ООН з цукрового діабету.
Резолюція Організації Об'єднаних Націй з діабету є відповіддю на світову проблему цукрового діабету, яка почала перетворюватися на світову пандемію. Основна мета цієї резолюції - об'єднання світової спільноти в подоланні та вирішенні проблеми діабету
...

Читати далi

11 Листопада 2014
Практично у всіх країнах світу заклади охорони здоров’я орієнтовані на надання медичної допомоги вже хворій людині...
Читати далi

6 Листопада 2014
12-17 листопада в місті Івано-Франківську відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня діабету. Дiзнайтесь бiльше переглнувши афiшу

28 Жовтня 2014
Чергова скринінгова акція, яку було організовано Діабетичним товариством Сумщини та компанією Ново Нордіск за підтримки головного обласного ендокринолога Співак Жанни Сергіївни, була проведена у м. Суми 18-19 жовтня у ТЦ «Мануфактура».
8 Вересня 2014
Роль засобів масової інформації у формуванні суспільної думки неможливо переоцінити, саме тому данська фармацевтична компанія Ново Нордіск приділяє високу увагу співпраці із журналістами по всьому світу, задля кращого та більш професійного висвітлення тематики цукрового діабету в провідних засобах масової інформації.
31 Липня 2014
Как показывают исследования, ягоды способны замедлять и приостанавливать дегенеративные процессы, приводящие к старению головного мозга. Многие ягоды действуют как мощные антиоксиданты, защищая сосуды головного мозга от повреждений, приводящих к ухудшению памяти и умственной деятельности.
17 Липня 2014
З натхненням й надалі проводимо наші скринінги, які присвячені виявленню підвищених показників рівня цукру в крові.
11 Липня 2014
Представництво Ново Нордіск в Україні та Молдові тісно співпрацює з журналістами і в рамках інформаційної кампанії проводить різні проекти для підвищення обізнаності населення України про діабет, його наслідки та міри профілактики
9 Липня 2014
Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Міжнародна Діабетична Асоціація України оголошують про завершення конкурсу для журналістів «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ !»