RSS

26 Червня 2014
Представництво компанії Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові разом з нашими партнерами із Посольства Королівства Данія в Україні, Міністерства Охорони Здоров’я та Міжнародної Діабетичної Асоціації України  оголошує про завершення конкурсу «Діабет - час діяти разом», який було анонсовано у листопаді 2014-го року.
13 Червня 2014
Захід відбуватиметься 14 та 15 червня з 11.00 до 19.00 на території гіпермаркету «КАРАВАН» в аптеці «ТОП ФАРМ»

13 Червня 2014
Захід відбуватиметься 14 та 15 червня з 11.00 до 19.00 у Національному комплексі ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ (ВДНГ)

15 Травня 2014
Компанія Ново Нордіск вже понад 90 років є світовим лідером та новатором в області лікування цукрового діабету. Компанія вважає своїм зобов’язанням перед суспільством – «Змінити діабет для покращення життя людей з діабетом»...
15 Травня 2014
Кожних три місяці потрібно контролювати рівень глікозильованого гемоглобіну (HbA1c),
якій відображує середній рівень цукру в крові протягом 2-3 місяців...

2 Травня 2014
Проект «Профілактика діабету» в Університеті штату Мічиган (США), показав, що чоловіки та жінки які 5 разів на тиждень здійснювали 30-ти хвилинні піші прогулянки в швидкому темпі і які знизили жирність та калорійність їжі, що споживали, і завдяки цьому досягли поставленої мети: схуднути на 7% від загальної ваги тіла на протязі 3-х років, змогли на 58% зменшити ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.
1 Травня 2014
У XXI столітті все більшого поширення набуває одна з найнебезпечніших хвороб людства, яка відома ще з єгипетських манускриптів 1550 року до н.е., – цукровий діабет.
29 Листопада 2013

Цукровий діабет – перше неінфекційне захворювання, стосовно якого Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у грудні 2006 року прийняла спеціальну Резолюцію, закликаючи всі країни вжити дієвих заходів у боротьбі з діабетом та розробити стратегії профілактики і лікування даного захворювання. Основою цих стратегій, за резолюцією ООН, повинна бути ефективна первинна профілактика цукрового діабету, своєчасна діагностика та використання найсучасніших методів лікування.


29 Жовтня 2013

Посольство Королівства Данія в Україні висловлює Вам свою повагу та запрошує Вас взяти участь у Медіа-Семінарі «Діабет – час діяти разом», що спільно організовується та проводиться з Представництвом данської фармацевтичної компанії Ново Нордіск в Україні та за особистої участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні пані Мерете Юль 18-го листопада 2013 року в м. Києві.


27 Жовтня 2013

У 1921 році вчений-фізіолог Фредерік Бантінг і його асистент Чарльз Бест з Університету Торонто вперше в світі отримали інсулін і ввели його собаці з видаленою підшлунковою залозою. І вже в 1922 року Ф. Бантінг вперше в історії зробив ін'єкцію інсуліну 14-річному хлопчику, який помирав від цукрового діабету. Це був Леонард Томпсон-перша людина, яку врятував інсулін. Не минуло й року, як було розпочато виробництво інсуліну в промислових об'ємах. У 1923 році Ф. Бантінгу і Дж. Маклеоду, в лабораторії якого було зроблено відкриття, була присуджена Нобелівська премія, яку вони поділили з Ч. Бестом і Дж. Колліпом, які також брали участь в роботі.


15 Серпня 2013
Важким завданням є вирішення проблеми діабету. Але ми намагаємось його вирішувати. Жити, перемагаючи діабет. Як світовий лідер в лікуванні цукрового діабету, компанія Ново Нордіск несе відповідальність за зміни на краще ситуації з діабетом у всьому світі, для чого розробляє та впроваджує інноваційні методи лікування та проводить ініціативи, які реально змінюють життя хворих та людей з підвищеним ризиком розвитку діабету.