RSS

12 Березня 2018
Досить часто ми задаємо собі запитання: «Що я маю змінити в повсякденному житті для поліпшення стану здоров'я?».
7 Березня 2018
Надмірна вага протягом тривалого часу може становити ризик, і з віком у людей можуть виникати «мовчазні» порушення серцевої діяльності.
29 Грудня 2017
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
18 Грудня 2017
Гіпоглікемія може впливати на поведінку дитини не лише в момент низького рівня цукру в крові, але й в період до 3-4 годин після нормалізації цукру в крові.
14 Грудня 2017
Заняття такими видами спорту, як теніс і сквош, майже вдвічі зменшували ризик ранньої смерті від будь-якої причини у учасників дослідження.
22 Листопада 2017
Запрошення на Медіа Семінар 8 грудня 2017 року для журналістів друкованих та інтернет видань, телевізійних та радіо програм, інтернет блоггерів!13 Листопада 2017
Цього року Всесвітня Федерація Діабету вирішила привернути увагу суспільства до
такої значної, але не дуже відомої проблеми, як гестаційний діабет.

26 Жовтня 2017
Під час тренувань при однаковій інтенсивності жінки можуть розвивати більшу швидкість, зробити більше повторень вправи і пробігти більшу відстань, ніж чоловіки.
20 Жовтня 2017
Протягом багатьох років вчені працюють над вивченням того, як фізичні вправи впливають на здатність організму боротися з інфекціями.
19 Жовтня 2017

Контроль глюкози в крові та правильне харчування тісно пов’язані між собою. Частота прийомів їжі так само важлива, як і те, що і скільки їсть людина. Режим харчування має особливо важливе значення для людей, які вводять інсулін під прийом їжі.

18 Жовтня 2017
Якщо ви помітили, що ваш ранковий рівень глюкози в крові без жодних видимих причин став вище, ніж увечері напередодні, не хвилюйтеся: таке явище буває не тільки у вас.
29 Вересня 2017
Сьогодні відзначається дуже важливий день - Всесвітній День Серця!
5 Вересня 2017
Діабет - не перешкода для роботи в правоохоронних органах, праці рятувальника чи пожежника, досягнень на спортивному олімпі, керування пасажирськими літаками та навіть для отримання Оскара.
23 Серпня 2017
Компанія Ново Нордіск висловлює вдячність всім спікерам та учасникам цього заходу.
11 Серпня 2017
Статистична більшість людей обожнює солодку їжу. Так еволюційно склалось, що солодкий смак їжі сигналізує людині, що їжа не отруйна і її можна споживати.
10 Серпня 2017
14 липня 2017 року в м. Одеса відбувся медіа семінар для журналістів
17 Липня 2017
Вид вуглеводів, які містяться в бананах, залежить від їхньої стиглості.
29 Червня 2017
Планування вагітності при цукровому діабеті.
9 Червня 2017
Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та
Одеське регіональне відділення Національної Спілки Журналістів України
оголошують про завершення конкурсу для журналістів
«ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ !»31 Травня 2017
«Не забувай про те, що від хвороби кращий захист –
це лікувати хворобу поки вона прихована.»
Ібн Сіна (Авіцена), Канон лікарської науки

28 Квітня 2017
  
  І чим більше харчова промисловість пропонує їжі багатої на вуглеводи, тим більше з’являється низьковуглеводних дієт.

17 Квітня 2017


Харчування для людини з діабетом - це не тільки необхідність, але й лікування. 

Будь-які ліки можуть нашкодити при неправильному застосуванні. 

З їжею така сама проблема.


13 Березня 2017

Цукровий діабет – не є перешкодою для цікавих та інтенсивних подорожей. Похід, круїз, альпінізм, велотур, відпочинок на пляжі - все це можливо, але необхідно приділити час, щоб докладно все спланувати.


26 Грудня 2016

На обмін речовин впливає велика кількість факторів, зокрема: гормони, особливості конституції, сон, дієта і, саме головне - це спадковість, тобто наші гени. Але скидати всі наші негаразди виключно на вплив генів, не варто. Оскільки інколи ми в змозі послабити чи подолати їх негативний вплив.

16 Грудня 2016

 При цукровому діабеті 1-го типу пошкоджуються всі бета-клітини підшлункової залози, які виробляють інсулін. Виникає абсолютний дефіцит інсуліну в організмі хворої людини. Тобто необхідна 100% замісна інсулінотерапія.

13 Грудня 2016

      Дотримуватися низькокалорійної дієти досить складно, але є маленькі хитрощі, за допомогою яких можна зробити це менш обтяжливим.

8 Грудня 2016

Нещодавно я натрапила на статтю «A bovine albumin peptide as a possible trigger of insulin-dependent diabetes mellitus», яку опубліковано у 1992 року у «The New England of Journal». В цій статті описується дослідження можливого впливу вживання коров’ячого молока на ризик захворювання на цукровий діабет 1-го типу.

7 Грудня 2016

За останні декілька років вчені, лікарі, дієтологи, алергологи, терапевти і неврологи почали все більше привертати увагу до впливу глютену на організм людини.

10 Листопада 2016

  Цікаві факти і дослідження бурої жирової тканини. В організмі людини існує два види жирової тканини: біла, яка накопичує жир і викликає резистентність до інсуліну та бура, яка «спалює» жир.

1 Листопада 2016

Цукровий діабет, як захворювання, не так небезпечне, як небезпечні його ускладнення. І на превеликий жаль, люди страждають і помирають від ускладнень цукрового діабету, якщо його не контролювати та не тримати рівень цукру в межах встановленої норми.

31 Жовтня 2016

   Що відбувається в організмі, при цукровому діабеті

Як попередити розвиток діабету 2-го типу 

Як тримати діабет під контролем

13 Вересня 2016
Більшість людей не уявляють свого життя без цукру - солодощів, тістечок, цукерок,тортів та солодких напоїв. Всі ці продукти з’їдаються з задоволенням, піднімають настрій і на певний час відбивають потяг до їжі. Цукор  містить легко засвоюванні вуглеводи.  1 чайна ложка цукру це - 5 грамів вуглеводів або 20 кілокалорій. На перший погляд, здається небагато .  
15 Серпня 2016


Дуже часто люди з високим рівнем цукру в крові кажуть, що не відчувають ніяких ознак при підвищенні рівня цукру в крові. Але організм відчуває, і обов’язково реагує на такі зміни. Зокрема, дуже чутливо на відсутність контролю рівня цукру в крові реагують очі. 

10 Серпня 2016


Здоров’я набагато більше залежить від наших звичок та харчування, а ніж від лікарського мистецтва.

Д. Лебок


За останні роки при розробленні та складанні дієтичних раціонів для людей з цукровим діабетом 2-го типу дуже важливим аспектом став вибір продуктів за рівнем глікемічного індексу (ГІ) . ГІ це те, як той чи інший продукт, після його вживання, впливає на рівень цукру в крові.  

9 Серпня 2016

Мабуть Ви чули або читали про шкідливість вуглеводів та необхідність зменшення їх кількості в своєму раціоні. Але потрібно розуміти, що вуглеводи є необхідною складовою нашого харчування, вони можуть не тільки шкодити, але й збалансовувати наш щоденний раціон. Потрібно лише зрозуміти, які вуглеводи є необхідними та споживати їх правильну кількість. 

8 Серпня 2016
Споживання солодких газований напоїв – кока-кола, пепсі-кола, спрайт, ситро та інші, до яких так всі звикли, може стати загрозою для здоров’я !
27 Травня 2016
В попередніх статтях ми з Вами вже розібрали з чого необхідно розпочинати свої тренування -  розминка, розтягнення м’язів, силові вправи. А сьогодні хочемо приділити увагу іншому вельми популярному виду фізичної активності, який є невід’ємною частиною кожного тренування, а саме аеробним вправам.
11 Травня 2016 / Комментариев:  1
В попередній статті  ми обговорювали важливість фізичних вправ для людей з цукровим діабетом та розібрали, як починати будь-яке тренування  з базових вправ на розтягнення м'язів.
25 Квітня 2016
Факт незаперечний, життя - це рух . Весна – пора оновлення, природа просинається після зимового сну і надихає нас на зміни на краще. У багатьох, звісно, виникають ідеї поліпшення свого фізичного стану та зовнішнього вигляду. Фізична активність не тільки корисна для здорових людей, але й життєво необхідна для людей з хронічними захворюваннями. Додатково, фізична активність сприяє зниженню ваги, що дуже актуально для людей з цукровим діабетом 2-го типу. Зміни в денному розпорядку людей з діабетом , а саме поєднання регулярних фізичних навантажень, раціонального харчування та правильно підібраної терапії позитивно впливають на загальний стан здоров’я.
20 Квітня 2016
Продолжаем наш разговор о психологических барьерах к достижению целей лечения людей с диабетом с использованием инструментов коучинга здоровья в русле позитивной психотерапии. Основой успеха, а именно улучшением объективного (показателей) и субъективного (самочувствия) здоровья пациента, является ДИАЛОГ и ВЫБОР.
20 Квітня 2016
Итак, используя анкету, напечатанную в предыдущей статье, можно выявить проблемные зоны, на которые доктору необходимо обратить внимание при разговоре с пациентом. Дальше отвечаем на вопрос, КАК это сделать? К сожалению, чаще всего используется общение одностороннее – доктор информирует пациента. Это объясняется, прежде всего, тем, что у доктора просто физически нет достаточно времени «разговоры разговаривать»…
3 Березня 2016
Який же вихід? Тримати баланс між гіпоглікемією та гіперглікемією. І саме це є компенсацією діабету. Якщо діабет компенсований, людина може прожити довгі роки щасливо і без ускладнень.
Ви вважаєте це складним ? І так, і ні. Все залежить не лише від лікаря, а й від Вас самих, а саме Вашої зацікавленості та уваги до свого організму.

26 Листопада 2015
З нагоди Всесвітнього Дня Діабету, був знятий цикл телепередач присвячений проблематиці цукрового діабету.
Перша телепередача присвячена загальним питанням діабету, таким як: правильне харчування, спосіб життя та профілактика ускладнень цукрового діабету.
Друга телепередача циклу присвячена проблематиці інсулінотерапії.

11 Листопада 2015
Каждый человек испытывает шок, когда впервые сталкивается с информацией о том, что у него сахарный диабет - хроническое, а значит, длительное заболевание. И еще больший шок испытывает человек, если ему доктор сообщает о том, что ему необходимо ежедневно или даже несколько раз в день, делать себе уколы, вводить лекарство – гормон инсулин.
11 Листопада 2015
У 1921 році вчений-фізіолог Фредерік Бантінг і його асистент Чарльз Бест з Університету Торонто вперше в світі отримали інсулін і ввели його собаці з видаленою підшлунковою залозою. А вже в 1922 році Ф. Бантінг вперше в історії зробив ін'єкцію інсуліну 14-річному хлопчику, який помирав від цукрового діабету. Це був Леонард Томпсон - перша людина в світі, яку врятував інсулін.
5 Листопада 2015
Діабет і керуванням автомобілем.
Перші симптоми гіпоглікемії виникають при рівні цукру в крові нижче 3,5 ммоль/л.

5 Листопада 2015
Шановні друзі, повідомляємо вам, що 14 листопада 2015 року, в Україні відбудуться заходи присвячені Всесвітньому Дню Діабету.
В рамках цих заходів відбудеться осінній пробіг «Кілометри здоров'я».

3 Листопада 2015
Мабуть багатьом з вас відомо, що ожиріння і надлишкова можуть бути причиною різних захворювань.
Але цікавим є той факт, що людина, яку ми вважаємо огрядною, може бути здоровою, а у людини з нормальною вагою можуть бути проблеми з метаболізмом, притаманні для людей з надлишковою вагою.

20 Жовтня 2015
Цукровий діабет ІІ типу – це ендокринне захворювання, при якому або в організмі людини виробляється недостатня кількість інсуліну, або організм стає не чутливим до власного гормону підшлункової залози.
12 Жовтня 2015
При діабеті може порушуватись циркуляція крові в ногах. Причиною цього є зміни в судинах внаслідок захворювання. Проявляється це у вигляді зміни кольору шкіри та болем при ходьбі.
7 Жовтня 2015
Дослідження вказують на те, що зміна стилю життя, яка включає в себе принаймні 30 хвилин щоденної помірної фізичної активності та дієту з обмеженою калорійністю (25-30 ккал/день), в 1,5 рази зменшує прогресування предіабету та ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.
24 Вересня 2015
Інсулін дуже важливий гормон, що контролює безліч процесів в організмі людини. Порушення пов’язані з цим гормоном, є основною причиною розвитку цукрового діабету та предіабету.
31 Серпня 2015
Нещодавно були опубліковані цікаві результати одного з досліджень, в якому з’ясовано, що кава може знизити ризик розвитку діабету.

7 Серпня 2015
Вживання свіжої лохини зменшує ризик серцево-судинних захворювань та, завдяки великому вмісту клітковини, забезпечує швидке насичення.3 Червня 2015
Вже кілька років поспіль в місті Києві триває процес створення мережі шкіл медико–соціальної адаптації хворих на цукровий діабет, або, як їх ще називають, шкіл самоконтролю діабету.
18 Травня 2015
Харчова піраміда – це рекомендації по харчуванню, розроблені дієтологами щодо потреб людини в харчових речовинах. Піраміда містить основні рекомендації з харчування, як для здорових людей, так і для тих, хто має певні проблеми зі здоров’ям.
26 Березня 2015
28 лютого, в останній день зими, у конференц-клубі «Наш Формат» відбулось урочисте відкриття Молодіжного Клубу «DiaClub Ua», створеного при Київському благодійному фонді «Діабетик».
2 Березня 2015
Щиро вітаємо з Днем Народження молодіжний клуб DiaClub.UA, мета діяльності якого - зміна суспільної думки про цукровий діабет!
27 Лютого 2015
Добре відомо, що фактори навколишнього середовища можуть впливати на підвищення маси тіла.
27 Лютого 2015
Ожиріння - це відносний або абсолютний надлишок жиру в організмі. За останні десятиріччя розповсюдження ожиріння стрімко зростає
6 Січня 2015
Підсумки скринінгової програми 2013-2014 роки. Резолюція ООН звертає увагу на важливість підвищення інформування людей про діабет та його ускладнення. Оскільки більшість людей нажаль не знає, що цукровий діабет 2-го типу можна попередити або виявити захворювання на ранніх етапах. Унікальна особливість діабету полягає в тому, що його можна попередити змінивши стиль життя на здоровий.
19 Листопада 2014
14 листопада в Івано-Франківську відзначили Міжнародний День Діабету. У заході взяли участь люди з діабетом, ендокринологи, професори кафедри ендокринології Медичного  Університету та представники Управління Охорони Здоров'я. Люди з діабетом мали можливість виміряти рівень глюкози у крові, глікозильований гемоглобін, артеріальний тиск, а також...
14 Листопада 2014

Історія блакитного кола: символу Всесвітньої Федерації ДіабетуЦей символ було розроблено з метою просування резолюції ООН з цукрового діабету.
Резолюція Організації Об'єднаних Націй з діабету є відповіддю на світову проблему цукрового діабету, яка почала перетворюватися на світову пандемію. Основна мета цієї резолюції - об'єднання світової спільноти в подоланні та вирішенні проблеми діабету
...

Читати далi

11 Листопада 2014
Практично у всіх країнах світу заклади охорони здоров’я орієнтовані на надання медичної допомоги вже хворій людині...
Читати далi

6 Листопада 2014
12-17 листопада в місті Івано-Франківську відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня діабету. Дiзнайтесь бiльше переглнувши афiшу

28 Жовтня 2014
Чергова скринінгова акція, яку було організовано Діабетичним товариством Сумщини та компанією Ново Нордіск за підтримки головного обласного ендокринолога Співак Жанни Сергіївни, була проведена у м. Суми 18-19 жовтня у ТЦ «Мануфактура».
8 Вересня 2014
Роль засобів масової інформації у формуванні суспільної думки неможливо переоцінити, саме тому данська фармацевтична компанія Ново Нордіск приділяє високу увагу співпраці із журналістами по всьому світу, задля кращого та більш професійного висвітлення тематики цукрового діабету в провідних засобах масової інформації.
31 Липня 2014
Как показывают исследования, ягоды способны замедлять и приостанавливать дегенеративные процессы, приводящие к старению головного мозга. Многие ягоды действуют как мощные антиоксиданты, защищая сосуды головного мозга от повреждений, приводящих к ухудшению памяти и умственной деятельности.
17 Липня 2014
З натхненням й надалі проводимо наші скринінги, які присвячені виявленню підвищених показників рівня цукру в крові.
11 Липня 2014
Представництво Ново Нордіск в Україні та Молдові тісно співпрацює з журналістами і в рамках інформаційної кампанії проводить різні проекти для підвищення обізнаності населення України про діабет, його наслідки та міри профілактики
9 Липня 2014
Компанія Ново Нордіск, Посольство Королівства Данія в Україні та Міжнародна Діабетична Асоціація України оголошують про завершення конкурсу для журналістів «ДІАБЕТ – ЧАС ДІЯТИ РАЗОМ !»

26 Червня 2014
Представництво компанії Ново Нордіск А/Т в Україні та Молдові разом з нашими партнерами із Посольства Королівства Данія в Україні, Міністерства Охорони Здоров’я та Міжнародної Діабетичної Асоціації України  оголошує про завершення конкурсу «Діабет - час діяти разом», який було анонсовано у листопаді 2014-го року.
13 Червня 2014
Захід відбуватиметься 14 та 15 червня з 11.00 до 19.00 на території гіпермаркету «КАРАВАН» в аптеці «ТОП ФАРМ»

13 Червня 2014
Захід відбуватиметься 14 та 15 червня з 11.00 до 19.00 у Національному комплексі ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ (ВДНГ)

15 Травня 2014
Компанія Ново Нордіск вже понад 90 років є світовим лідером та новатором в області лікування цукрового діабету. Компанія вважає своїм зобов’язанням перед суспільством – «Змінити діабет для покращення життя людей з діабетом»...
15 Травня 2014
Кожних три місяці потрібно контролювати рівень глікозильованого гемоглобіну (HbA1c),
якій відображує середній рівень цукру в крові протягом 2-3 місяців...

2 Травня 2014
Проект «Профілактика діабету» в Університеті штату Мічиган (США), показав, що чоловіки та жінки які 5 разів на тиждень здійснювали 30-ти хвилинні піші прогулянки в швидкому темпі і які знизили жирність та калорійність їжі, що споживали, і завдяки цьому досягли поставленої мети: схуднути на 7% від загальної ваги тіла на протязі 3-х років, змогли на 58% зменшити ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.
1 Травня 2014
У XXI столітті все більшого поширення набуває одна з найнебезпечніших хвороб людства, яка відома ще з єгипетських манускриптів 1550 року до н.е., – цукровий діабет.
29 Листопада 2013

Цукровий діабет – перше неінфекційне захворювання, стосовно якого Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у грудні 2006 року прийняла спеціальну Резолюцію, закликаючи всі країни вжити дієвих заходів у боротьбі з діабетом та розробити стратегії профілактики і лікування даного захворювання. Основою цих стратегій, за резолюцією ООН, повинна бути ефективна первинна профілактика цукрового діабету, своєчасна діагностика та використання найсучасніших методів лікування.


29 Жовтня 2013

Посольство Королівства Данія в Україні висловлює Вам свою повагу та запрошує Вас взяти участь у Медіа-Семінарі «Діабет – час діяти разом», що спільно організовується та проводиться з Представництвом данської фармацевтичної компанії Ново Нордіск в Україні та за особистої участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні пані Мерете Юль 18-го листопада 2013 року в м. Києві.


27 Жовтня 2013

У 1921 році вчений-фізіолог Фредерік Бантінг і його асистент Чарльз Бест з Університету Торонто вперше в світі отримали інсулін і ввели його собаці з видаленою підшлунковою залозою. І вже в 1922 року Ф. Бантінг вперше в історії зробив ін'єкцію інсуліну 14-річному хлопчику, який помирав від цукрового діабету. Це був Леонард Томпсон-перша людина, яку врятував інсулін. Не минуло й року, як було розпочато виробництво інсуліну в промислових об'ємах. У 1923 році Ф. Бантінгу і Дж. Маклеоду, в лабораторії якого було зроблено відкриття, була присуджена Нобелівська премія, яку вони поділили з Ч. Бестом і Дж. Колліпом, які також брали участь в роботі.


15 Серпня 2013
Важким завданням є вирішення проблеми діабету. Але ми намагаємось його вирішувати. Жити, перемагаючи діабет. Як світовий лідер в лікуванні цукрового діабету, компанія Ново Нордіск несе відповідальність за зміни на краще ситуації з діабетом у всьому світі, для чого розробляє та впроваджує інноваційні методи лікування та проводить ініціативи, які реально змінюють життя хворих та людей з підвищеним ризиком розвитку діабету.