5 Вересня 2017

Змінюємо діабет разом


Діабет - не перешкода для роботи в правоохоронних органах, праці рятувальника чи пожежника, досягнень на спортивному олімпі, керування пасажирськими літаками та навіть для отримання Оскара. Це доводять відомі в усьому світі зірки: Пеле, Сільвестер Сталлоне, Хеллі Беррі, Елла Фіцджеральд, Елвіс Преслі та звичайні люди з діабетом. Боятися потрібно не діабету, а його ускладнень. Хворобою, на щастя, можна управляти, а в багатьох випадках і попередити її виникнення.


Саме про це йшла мова на фестивалі, присвяченому здоровому способу життя Юджин Fest, що пройшов 26 серпня на території Київського Гідропарку.


Команда Юджин Fest пропагує здоровий спосіб життя, розповідає людям про профілактику цукрового діабету і, зрозуміло, що Представництво Ново Нордіск A/C, маючи спільні цінності, зголосилось підтримати цей захід.   
Проект фестивалю було створено групою молодих громадських активістів в пам’ять про дівчину, яка мала творчий псевдонім «Юджина» та, на жаль, померла від ускладнень цукрового діабету 2 роки тому.


 На 10 годин Гідропарк перетворився на майданчик гармонії з  проведенням літературних та інших майстер-класів, атмосферною музикою та позитивним енергетичним зарядом. Усі товариші Жені – творчі люди, тому під час події можна було навчитися грі на барабані - глюкофоні, створити домашні обереги, танцювати, займатися фітнесом, вправлятися у йозі голосу, розважатися усією сім’єю на дитячому майданчику, малювати боді-арт під Музичні пригоди у Країні Казки. Родичі хворих на діабет отримати багато корисних знань, чуйних порад від психолога Київської філії української спілки психотерапевтів. Під час лекторію відвідувачі дізналися, що почуття можуть впливати на наше здоров’ я та виникнення хвороб, а вміст холодильника може “змінити планету”.


“Я вже сто років не перевіряв цукор. Зараз в мене вже палець на нозі чорний і я відчуваю, що це вже погано, - сказав один із відвідувачів. Також під час майже 250 вимірювань рівня глюкози в крові партнерською компанією “Infopia” було виявлено показник рівня глюкози >15 ммоль/л, що є значним перебільшенням норми та беззаперечним приводом звернутися до ендокринолога.