Діа-вагітність в Ізраїлі

Досвідом діа-вагітності в Ізраїлі ділиться О’Солоденька. Це унікальна можливість для порівняння діа-вагітністі в абсолютно різних країнах!

Цукровий діабет та подорожі

Як максимально убезпечити себе під час проходження пункту контролю в аеропорту та що треба брати з собою у подорож людям із цукровим діабетом розповість Людмила Панчук.

Спорт та цукровий діабет

Про сумісність цукрового діабету та спорту розкаже діа-блогерка – Кристина Ібадулаєва. Вона розповість про те, як починала всій спортивний шлях з некомпенсованим діабетом і досягла гарних результатів як у спорті.

Інсулінове навантаження при діабеті

Про глікемічний індекс продуктів, інсулінове навантаження та розуміння того, що не тільки вуглеводи збільшують рівень глюкози в крові розповість лікар-ендокринолог – Гавриленко Вероніка.

Планування вагітності та діабет

Поговоримо про планування діа-вагітності. У нашому відео Лена Філатова розвіє жахливі міфи та розповість як краще підготуватися до бажаної вагітності.

Усе про діа-гаджети

Усе про діа-гаджети та системи моніторингу глюкози в крові знає Діма Іванов – діа-блогер. Сьогодні Діма детально розкаже про кріплення для системи моніторингу глюкози в крові

Зайва вага та цукровий діабет

Зайва вага та правильне харчування при цукровому діабеті! Лікар-ендокринолог Беспята Ольга допоможе розібратися з цими та іншими цікавими питаннями.