cities
changing
diabetes
Пошук
Close this search box.

Міста долають діабет

Програма державно-приватного партнерства для поліпшення здоров’я містян

ЖИТТЯ З ДІАБЕТОМ

Приєднайтеся до всесвітньої боротьби з міським діабетом

3,5 млн українців живуть з діабетом зараз, але лише 1,2 млн знають про це. Також поширеність ускладнень діабету  в Україні значно вища, ніж в інших європейських країнах

Стрімкому поширенню діабету сприяє швидка урбанізація, зміна харчових звичок та малорухливий спосіб життя. Своєчасно не діагностований діабет приводить до втрати зору, ампутацій кінцівок та передчасної смерті через хронічні ускладнення діабету.

Відтворити відео

НОВИНИ

Ново Нордіск запускає програму «Міста долають діабет» у Києві
За підтримки Ново Нордіск Україна у центрі Києва відкрилася фотовиставка «Діабет – не вирок»
Київ долучається до міжнародної програми «Міста долають діабет»

Київ планує приєднатись до глобальної ініціативи фармацевтичної компанії “Ново Нордіск Україна” по боротьбі з поширенням діабету в містах – програми “Міста долають діабет”

Із нагоди Всесвітнього Дня діабету у центрі Києва за підтримки компанії Ново Нордіск відкрилася фотовиставка «Діабет – не вирок»

Київ долучається до міжнародної програми «Міста долають діабет», основна мета якої – вчасна діагностика, якісне лікування та профілактика цукрового діабету серед населення

ПАРТНЕРИ

Декларація з КМДА

Місто Київ та партнери програми “Міста Долають Діабет” визнають необхідність вживання комплексних, прискорених заходів задля боротьби з поширенням цукрового діабету у місті. Мобілізація об’єднаних зусиль для боротьби з діабетом — це своєчасний внесок у майбутнє Києва, що сприятиме його соціальному та економічному розвитку, процвітанню та добробуту жителів міста.

Підписання: 19 листопада 2021 року

МІСТО КИЇВ

Мер Києва Віталій Кличко

МІСТО КИЇВ

Мер Києва Віталій Кличко

МІСТО КИЇВ

Мер Києва Віталій Кличко

МІСТО КИЇВ

Мер Києва Віталій Кличко

ПРО ПРОГРАМУ

МЕРЕЖА

200 мільйонів людей у 40 містах світу

Програма заснована у 2014 році трьома глобальними партнерами: Центром діабету Steno в Копенгагені, Університетським коледжем Лондона і Novo Nordisk, – працює у 40 містах світу і охоплює понад 200 мільйонів людей

Міста долають діабет – програма державно-приватного партнерства, що була заснована у 2014 році. Почали кампанію три глобальні партнери: Центр діабету Steno в Копенгагені, Університетський коледж Лондона (UCL) та Ново Нордіск. Програма охопила понад 200 млн людей у всьому світі, створила місцеві партнерські відносини у 40 містах, аби контролювати та припинити поширення діабету у містах.

Про нас говорять

 • @healthinnovationmanchester.com

  Manchester Health Innovation

  Ми раді приєднатися до глобальної програми Cities Changing Diabetes, і ми з нетерпінням чекаємо на інновації та нові дослідження, щоб забезпечити профілактику і лікування діабету в нашому місті.

  Manchester Health Innovation
 • @sweetlife.org.za

  Johannesburg Mayoral Commettee for Health and Social Development

  Наша мета — приєднавшись до Cities Changing Diabetes, дізнатися якомога більше з міжнародного досвіду та знайти інноваційний підхід до вирішення проблеми діабету в нашому місті.

  Johannesburg Mayoral Commettee for Health and Social Development
  ПАРТНЕРСТВО

  Як стати партнером

  Ми прагнемо залучити усіх небайдужих, щоб зробити життя в Києві більш здоровим і зручним. Пропозиції співпраці надсилайте через форму зворотного зв’язку

  Програма Міста долають діабет прагне залучити партнерів, щоб досягнути спільної цілі: припинити поширення діабету в місті. Об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити життя в Києві більш здоровим і зручним.
  Пропозиції співпраці надсилайте через форму зворотного зв’язку.

  UA24CD00075