Пошук
Close this search box.

За підтримки Ново Нордіск Україна у центрі Києва відкрилася фотовиставка «Діабет – не вирок»

Із нагоди Всесвітнього Дня діабету, що відзначається 14 листопада, біля центрального входу до Київської міської державної адміністрації за підтримки Ново Нордіск Україна відкрилася фотовиставка «Діабет – не вирок»
Table of Contents

Десять звичайних українців, які живуть із цукровим діабетом, перетворилися на моделей для відомого фотомитця Олександра Мордерера. Майстер зміг створити неповторні образи з використанням цукру, як символу міфів, що існують навколо людей з цим захворюванням.

Відкриття виставки відбулося за участю:

  • Ганни СТАРОСТЕНКО, заступниці голови КМДА
  • Владислава МОРОЗА, генерального директора компанії “Ново Нордіск Україна”
  • Бориса МАНЬКОВСЬКОГО, члена-кореспондента Національної Академії медичних наук України, професора, завідувача кафедри діабетології Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика
  • Наталі ВЛАСЕНКО, голови Фонду «Діабетик»
  • Олени ЗУБАРЄВОЇ, голови АЛУР

Владислав Мороз, генеральний директор компанії «Ново Нордіск Україна», зазначив:

– За різними оцінками в Україні проживає від 1,5 до 3,5 мільйонів людей із діабетом. І більше половини з них просто не знають про своє захворювання, а багато з тих, хто знає, не лікуються з ряду причин. На жаль, це призводить до численних ускладнень, які розвиваються поступово і погіршують якість життя людини.

Згідно статистики, ускладнення цукрового діабету є однією з основних причин підвищеної смертності в Україні. За даними дослідження СТЕПС ВООЗ, 91% смертей в Україні – це смерті від неінфекційних хвороб, а 63% з них – це серцево-судинні захворювання, що можуть бути спровоковані цукровим діабетом у тому числі.

Оскільки компанія Ново Нордіск є глобальним лідером у лікуванні цукрового діабету та інших хронічних захворювань, ми постійно прагнемо допомагати суспільству боротися з діабетом, а наша щоденна діяльність направлена на зниження темпів розповсюдження цього захворювання серед українців, підвищення рівня обізнаності населення, запровадження якісної профілактики та діагностики, надання доступу до якісного лікування.

Ми розуміємо, що недостатньо лише розробляти ліки від хвороб, профілактика також важлива. І саме тому ми підтримали проект «Діабет – не вирок», який познайомить українців із способом життя людей з діабетом, розповість їх життєві історії та розвіє чимало міфів про діабет. А головне – допоможе людям, яким щойно встановили діагноз, не втрачати надію та не опускати руки, вчитися жити з цим станом, розуміти, що при правильному та вчасному лікуванні можна жити майже повноцінним та здоровим життям.

Виставка триватиме з 12 до 22 листопада біля центрального входу до Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

UA24CD00072