Пошук
Close this search box.

Ново Нордіск запускає програму «Міста долають діабет» у Києві

Київ планує приєднатись до глобальної ініціативи фармацевтичної компанії “Ново Нордіск Україна” по боротьбі з поширенням діабету в містах – програми “Міста долають діабет”
Table of Contents

Київ планує приєднатись до глобальної ініціативи фармацевтичної компанії Ново Нордіск по боротьбі з поширенням діабету в містах – “Cities Changing Diabetes” (Міста долають діабет). «Основним напрямом діяльності проекту має бути профілактика і рання діагностика цього захворювання», – зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко на першій робочій зустрічі партнерів програми, яка мала на меті визначити ключові проблематики з поширенням діабету в м. Києві, можливі шляхи їх вирішення та наступні кроки з реалізації проекту.

Представники Київської міської державної адміністрації, посольства Данії, компанії Ново Нордіск Україна та інші учасники неодноразово наголосили на абсолютній пріоритетності втілення профілактичних заходів серед населення, підвищення рівня обізнаності громадськості про фактори ризику діабету та необхідність вести здоровий спосіб життя, для досягнення цілей програми. “COVID відкрив для нас вікно можливостей для дистанційних методів інформування молодого населення в освітніх закладах за допомогою онлайн-лекцій, опитувальників та інших комунікаційних інструментів”, – зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, що Київ планує приєднатися до всесвітньої програми «Міста долають діабет», до якої вже долучилися понад 30 міст у всьому світі. Наразі програма охоплює понад 150 млн людей та сприяє вирішенню різноманітних завдань щодо контролю та подолання діабету в містах. Учасники зустрічі домовились про підписання Декларації про наміри щодо співпраці в реалізації цієї програми в серпні цього року.

Старт програми в столиці запланований на осінь 2021 року. До запуску проекту компанія проведе соціально-економічне дослідження з метою виявлення існуючих перешкод для здорового способу життя киян та оцінки ризиків міського діабету. На основі цих даних будуть сформовані чіткі цілі та заходи проекту вже найближчим часом.

UA24CD00038