Пошук
Close this search box.

Гіпоглікемія та стресові ситуації

“Мам, мам, мам, мама, мамааааааааааааам!”
Кожна мама проходить нелегкий шлях, коли спиш лише декілька годин, коли недоїдаєш, коли нерви на межі… Але треба вміти вловити мить. Адже поміж труднощів є стільки незабутніх та ніжних моментів.
Відтворити відео

Бути мамою означає 24/7 знаходитися поряд з маленьким янголятком, вміти бути чарівницею, втамувати біль поцілунком, врятувати від усіх монстрів, готувати, годувати, годити, прати, виховувати, захоплюватись і тримати все під контролем… Це постійний стрес та занепокоїння за свою малечу.
Але, коли ці стреси та неспокій стотуються діа-мам, то це подвійна відповідальність, адже є постійний ризик виникнення гіпоглікемій. Отже, ловіть надзвичайно надихаюче та мотивуюче відео від Оленки Солоденької, в якому вона ділиться власними лайфхаками щодо уникнення гіпоглікемій.
Будьте на хвилі життя!

Компанія «Ново Нордіск Україна» забезпечує людей із цукровим діабетом не лише інсулінами, а й засобами для своєчасної діагностики. Ново Нордіск закупила обладнання для добового моніторингу рівня цукру в крові у 55 лікарень по всій Україні. Тепер можна виявити усі коливання цукру в крові та запобігти ускладненням цукрового діабету.

Будьте уважні та бережіть своє здоров’я!