Пошук
Close this search box.

Зірки та діабет: Алек Болдвін

Алек Болдвін не лише лауреат премії Оскар, найстарший з династії акторів та найвідоміший пародист Дональда Трампа, але і приклад того, як можна повернути життя на 180 градусів та насолоджуватися новим собою
Table of Contents

Вчасне попередження

У 2012 році йому діагностували предіабет. «Я постійно втомлювався, – зізнався Алек на одному з інтерв’ю, – у мене напухали руки та обличчя. Я звернувся до лікаря, здав аналіз крові. На мій великий подив, лікар сказав, що у мене предіабет, і що якщо я не відмовлюсь від цукру, мені доведеться вживати інсулін. Я дізнався про діагноз дуже вчасно і сильно знизив кількість вживаного цукру»1.

Перша, хто забила тривогу

Навіть оскароносним акторам складно змінюватися без підтримки. Для Алека рукою допомоги стала його дружина Хіларія, інструкторка з йоги. Ще коли пара почала зустрічатися, дівчина помітила нерозбірливість актора в їжі, проте не робила зауважень, бо вважала, що на початку стосунків це недоречно.

«Після років харчування у ресторанах, пізніх вечерь та переїдань, у нього [Алека] сформувалися шкідливі звички, які він навіть не помічав, – поскаржилася Хіларія журналу People, – Він вживав забагато цукру не лише через солодощі та білі вуглеводи, але і через пасту, соуси з прихованим цукром та закуски. Я тихо дивилася, що він їсть, подумки записуючи в свій секретний список бажань, розказати йому, якщо спитає»2.

Стрес, який пішов на користь

Лише після доленосного візиту до лікаря у Хіларії з’явилася можливість запропонувати Алеку свою допомогу. «Для нього це був тривожний дзвінок для пробудження, який вразив його до глибини душі – згадує дівчина, – це був момент для рішучого наведення порядку там, де безлад взяв гору. Хімічний склад його тіла не міг відновитися, доки не були прибрані всі продукти та напої, що викликали подразнення»3.

«…Для мене це стало катастрофою»

Болдвін відмовився від паст, хліба, простих вуглеводів, соусів та навіть фруктів.4 «Цукор є всюди, – розповідає актор, – він міститься у багатьох стравах, а коли ти додаєш до цього кондитерські вироби: печиво, пироги, морозиво… Для мене це стало катастрофою»5.

Терапевтичний спорт

Актор не обмежився дієтою та разом із Хіларією зайнявся спортом. «Моя дружина – богиня йоги, – розповідає Алек, – але через роботу я не так часто займаюся йогою, як хотів би. Я б волів займатися йогою щодня. Натомість, я кожен день дві години тренуюсь у спортзалі, і мені це подобається. Це дуже терапевтично. Я почуваюся добре»6.

Нове життя, нова свідомість

Такі зусилля не могли не дати результат. Актор втратив 30 фунтів (приблизно 13 кг) за чотири місяці.7 Більше того, діагноз допоміг Болдвіну не лише отримати нове життя, а і полюбити його.

«Цей епізод [з предіабетом] повністю змінив його ставлення до їжі, – розповідає Хіларія, – Завдяки досягненню кризової точки, він отримав новий погляд на деякі шкідливі звички, які були його нормою».8

Тепер Болдвін впевнений, що не лише людям з предіабетом варто контролювати раціон.  «Коли ми стаємо старшими, кожен з нас мусить відмовитися від того, що шкодить саме йому. Молочні продукти, смажена їжа, сіль, цукор – кожен з нас мусить відмовитися від чогось свого, коли старішає», – поділився Алек.9

«Ти – подарунок»

Діагноз допоміг Болдвіну не лише переосмислити харчові звички, а зрозуміти цінність турботи та підтримки близьких. На восьму річницю стосунків з Хіларією Алек написав на своїй сторінці у Instagram: «Вісім років тому незвично теплим лютневим вечором я зайшов у Pure Food and Wine на Irving Place [ресторан у Нью-Йорку]. Мій друг і я сіли на терасі, я повернувся ліворуч і побачив жінку, яка змінила моє життя. Повністю. Вісім років тому. Дякую все, що ти мені дала. Ти – подарунок».10

Історія Алека Болдвіна – доказ того, що коли перед тобою зачиняються одні двері, відчиняються інші. Ані предіабет, ані діабет не забирають звичне життя назавжди. Вони дарують можливість почати нове.

UA24CD00041